Godziny wizyt: 7:00-22:00     Kontakt: 609-679-943
Rehabilitacja | Trening medyczny | Masaż - dojazd Warszawa i okolice

Referencje

opinie-referencje

stars_png1
Podziękowania za wkład pracy dla Pana Konrada Dąbrowskiego od pacjentki Krystyny Miaśkiewicz. Bardzo wysoko oceniam Pana zaangażowanie oraz fachowość wykonywanej pracy. Rehabilitacja pod Pana nadzorem przyniosła dla mnie bardzo wymierną poprawę stanu zdrowia. W pracę swą wkłada Pan dużo serca i umiejętności, co skutkuje b. pozytywną poprawą stanu zdrowia, a szczególnie narządów ruchu po przebytych operacjach stawów biodrowych.
Krystyna Miaśkiewicz

 

opinie-referencje

stars_png1

Jestem po operacji stawu barkowego. Moim terapeutą był pan Konrad. Uważam go za dobrego fachowca i miłego człowieka. Pomógł mi bardzo w uzyskaniu usprawnienia ręki za co mu jestem bardzo wdzięczna.

Małgorzata Krawczyk

 

opinie-referencje

stars_png1
Udzielam bardzo dobrych referencji panu mgr Konradowi Dąbrowskiemu. Przebywałam na tym oddziale 6 tygodni i zawsze mogłam liczyć na Jego pomoc i zrozumienie, gdyż jest nie tylko bardzo dobrym fizjoterapeutą i rehabilitantem, ale również dobrym człowiekiem.
Zofia Kozak

 

opinie-referencje

stars_png1
Ja niżej podpisany chciałbym gorąco podziękować mojemu fizjoterapeucie panu mgr Konradowi Dąbrowskiemu za duży profesjonalizm i opiekę jaką mnie otoczył. Na oddziale rehabilitacyjnym przebywałem po operacji stawu biodrowego 4 tygodnie. Dzięki dużemu zaangażowaniu pana fizjoterapeuty i wzajemnej współpracy moja sprawność ruchowa znaczenie się poprawiła.
Jerzy Mariański

 

opinie-referencje

stars_png1
Zabiegi prowadzone przez p. Dąbrowskiego 6.VII – 2.VIII 2016r. były prowadzone fachowo i profesjonalnie, a zestaw terapii i ćwiczeń był bardzo korzystnie dobrany do  mojego schorzenia. Fachowość pana Dąbrowskiego spowodowała dużą poprawę i usprawnienie mojego stawu kolanowego. Tą drogą składam podziękowanie dla pana magistra.  
Jan Bis

 

opinie-referencje

stars_png1
Pan Konrad jest bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Bardzo dobrze przeprowadzone zabiegi szybko postawiły mnie na nogi. Wszystkie ćwiczenia były rzetelnie omówione i byłam świadoma jakie przyniosą skutki.
Barbara Chruściel

 

opinie-referencje

stars_png1
Pan Konrad Dąbrowski poprowadził moją rehabilitację w szpitalu przy ul. Barskiej w Warszawie w okresie od 28.06 – 20.07.2016 – jestem po implantacji endoprotezy połowiczej stawu ramiennego L. Stwierdzam, że pan Konrad odznacza się dobrymi kwalifikacjami zawodowymi i kulturą osobistą. Jest równocześnie uprzejmy, ale stanowczy i opiekuńczy. Z przekonaniem polecam pana Konrada jako rehabilitanta dla osób po urazach.
Małgorzata Kijak

 

opinie-referencje

stars_png1
Od 9 czerwca do 20 lipca 2016r. byłam rehabilitowana przez pana Konrada Dąbrowskiego na Oddziale Rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie. Spotkałam się tu z życzliwością i wsparciem w powrocie do zdrowia. Dostałam fachową opiekę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim zainteresowanym rehabilitacją.
Krystyna Łapińska

 

opinie-referencje

stars_png1
Pan Konrad Dąbrowski pomógł mi w schorzeniu typu: dyskopatia górnego odcinka kręgosłupa. Czuję się komfortowo, dolegliwości ustąpiły (bóle karku, drętwienie kończyn). Pan Konrad wykazał się profesjonalizmem, śmiało polecam.
Maria Poniewierska

 

opinie-referencje

stars_png1
Od lat cierpię na dyskopatię oraz jestem po usunięciu stawu skokowego (martwica jałowa). Dostając się w ręce P. Konrada odczuwam znaczną poprawę nogi oraz kręgosłupa. P. Konrad jest wspaniałym Rehabilitantem oraz jego zabiegi pomogły mi. 
Elżbieta Budka

 

opinie-referencje

stars_png1
Z godnością polecam Pana Konrada, który konkretnie i z zaangażowaniem podszedł do moich dolegliwości związanych z dyskopatią. Pan Konrad doskonale prowadzi masaże i ćwiczenia. Serdecznie polecam Pana Konrada.
 Jolanta Wawrzyniak

 

opinie-referencje

stars_png1
Pan mgr Konrad Dąbrowski jest rehabilitantem bardzo troskliwym i jednocześnie bardzo wymagającym, współpracującym z pacjentem. Aby zalecane ćwiczenia były wykonywane prawidłowo i przyniosły ulgę w schorzeniu. Nadmieniam, ze jestem po poważnym upadku w tramwaju dn. 13.05.2016 r.
Wanda Staniaszek

 

opinie-referencje

stars_png1
Dziękuje bardzo za rehabilitacje panu mgr Konradowi Dąbrowskiemu. 27.04.2016 przeszedłem operację endoprotezoplastyki stawu biodrowego. Po rehabilitacji mój staw biodrowy funkcjonuje sprawniej. Z czystym sumieniem polecam p. Konrada.
Edmund Perzyna

 

opinie-referencje

stars_png1
Od 12.05 do 16.06 przebywałam na oddziale rehabilitacyjnym przy ul. Barskiej. Zabiegi zlecone odbyłam, bardzo mi pomogły. Czuję się bardziej sprawniejsza z czego jestem zadowolona. Zabiegi były wykonywane przez p. mgr Konrada. Przez cały czas, był bardzo wyrozumiały, uczynny, miły i pomocny. Dziękuje bardzo.
Mikiel Domicela

 

opinie-referencje

stars_png1
Dnia 19.04.2016 miałem alloplastykę lewego stawu ramiennego (częściowa proteza). Od 16.05. rozpocząłem rehabilitację w tutejszym szpitalu. Ponad trzy tygodnie opiekował się mną Pan mgr Konrad Dąbrowski. Wielkie zaangażowanie, kompetencja, umiejętności, fachowość, kultura osobista i poświęcenie Pana Konrada sprawiły, że bardo szybko wystąpiła u mnie poprawa stanu zdrowia i ruchomości operowanego barku. Pan Konrad to wspaniały człowiek i fachowiec.
Mieczysław Halaszka

 

opinie-referencje

stars_png1
KOMPETENCJA, to pierwsze co powiem o pracy rehabilitanta, Pana Konrada Dąbrowskiego. Jeżeli dodam do tego dążenie do perfekcji, komunikatywność i miłą aparycję, powstaje rehabilitant idealny. Właśnie taki jest Pan Konrad, który przywrócił mi sprawność fizyczną oraz dobry nastrój. Dziękuje mu za to, polecam jego usługi wszystkim potrzebującym pomocy.
Bogumiła Karbowiak

 

opinie-referencje

stars_png1
Pan Konrad bardzo pewnie i z sukcesem poprowadził moją rehabilitację po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych kolana. Pełen zaangażowania z indywidualnym podejściem do mojego przypadku stale dopasowywał zajęcia do zmieniającej się sytuacji mojego kolana, jasno tłumacząc za każdym razem aktualny etap mojej rehabilitacji. Dodatkowo elastyczny w umawianiu terminów i po prostu miły człowiek. Profesjonalista do polecenia z czystym sumieniem.
Przemysław Grądzki
Copyright Fizjopraktis - Rehabilitacja, Trening medyczny i Masaż. Warszawa i okolice z dojazdem.